Wellness

Největší krytý bazén východních Krkonoš

V hotelu Energetik pro vás máme připravený moderní bazén s regulovanou teplotou vody i vzduchu. Rozměry bazénu jsou 18x6x1,5m, čímž splňuje předpoklady pro kvalitní plavecký výcvik i relaxační protažení po návratu ze sjezdovek.Vyžití v našem bazénu je vhodné pro všechny věkové skupiny, seniory, dospělé, rodiny s dětmi i školní pobyty.

undefined

Plavecké kurzy 

V souladu s § 2 odst. 3 vyhlášky č. 48/2005 Sb. zajišťujeme plaveckou výchovu na 1. stupni ZŠ v rozsahu nejméně 20 hodin ročně. Výcvik provádí kvalifikovaní instruktoři s mnohaletými zkušenostmi za pomoci moderních výukových metod a plaveckých pomůcek. Našim cílem pro plavecké výcviky je dokonalé seznámení dětí s vodním prostředím a bezpečností ve vodě. 

undefined

 

Sauny 

U nás naleznete tři příjemně vyhřáté sauny. Dvě jsou finského typu s horkým vzduchem. Jedna infra sauna.  

undefined

 

 

 

Masáže

Přehnali jste to na tůře nebo na svahu? Potřebujete si vzít prášek na bolest? Přijďte raději na masáž - je to zdravější a nakonec i příjemnější. U nás v hotelu si můžete dopřát masáž z rukou profesionálního maséra. 

  *** Masáže jsou na objednávku od dvou osob a více. Masér je náš externí partner a není trvale přítomen na hotelu, žádáme vás tedy o objednání masáží dostatečně dopředu. Vše lze konzultovat s recepcí hotelu. Děkujeme ***

Kontakty

Hotel Energetik***
Hnědý vrch 56
542 21
Pec Pod Sněžkou
GPS: 50.6895400N, 15.7144389E

volejte:  +420 725 356 102

pište: rezervace@energetikpec.cz

Akceptujeme platební karty

Snažíme se vám pobyt v našem hotelu co nejvíce zpříjemnit. Proto všichni naši zákazníci mohou platit platebními kartami.

Buďte online

V restauraci, recepci a kavárně se připojíte k internetu přes WiFi.

Připojení k internetu je možné na většině pokojů s kabelem LAN.
V restauraci, recepci, baru, kavárně i na všech pokojích se připojíte k internet přes WiFi.