Ubytování

Hotel Energetik*** leží v Peci pod Sněžkou v nadmořské výšce 1070 m n. m. Svou polohou v samém centru východních Krkonoš je ideální destinací pro váš pobyt na horách. Je jedno, jestli do Krkonoš zamíříte v létě, nebo v zimě, na rodinnou dovolenou, nebo na výjezdní zasedání se svou firmou. Hotel Energetik*** dokáže uspokojit jakékoli vaše potřeby! 

undefined

Lyžaři budou nadšení, protože hotel leží na Hnědém vrchu, prakticky přímo na sjezdovce. Milovníci letní horské turistiky zase potěší blízkost Sněžky – protože ta je doslova a do písmene na dosah. Firemní klientela zase uvítá perfektní zázemí hotelu, který nabízí velký konferenční sál s kapacitou 80 osob a jeden menší salónek.

Informace o ubytování

Svým hostům nabízíme ubytování v široké škále pokojů, která sahá od více lůžkových turistických přes standardní dvoulůžkové pokoje až po prostorné čtyřlůžkové apartmány. Většina našich pokojů je s balkonem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprchu a WC) a jsou vybaveny nábytkem s úložným prostorem. Celková kapacita hotelu je 197 lůžek.                                                                Nástup na hotel je možný od 14.00. V případě potřeby dřívějšího ubytování se včas obraťte na recepci hotelu. Uděláme vše, co bude v našich silách. 

Typy pokojů

Standard – pokoje s klasickým vybavením odpovídajícím standardu *** se nacházejí v přízemí, prvním a druhém patře hotelu, jsou s vlastní koupelnou a WC.

Standard RODINA– dva standardní dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi, z nichž každý má svou koupelnu a WC. Tyto pokoje se nacházejí ve druhém patře hotelu a jsou s balkonem.

Standard PLUSsuperior – moderní nově zrekonstruované dvoulůžkové a čtyrlůžkové pokoje, které se nacházejí v oddělené části 3. patra a 4. patra hotelu. Dvojlůžkové pokoje jsou s balkonem.  K vybavení pokoje kromě výše uvedeného patří i chladnička. 

Apartmán – dva samostatné pokoje se čtyřmi lůžky, které jsou odděleny prostornou chodbou, na níž se nachází koupelna a WC. Tento typ pokoje se nachází v klidné části hotelu na konci chodby a je vždy s balkonem. K vybavení apartmánu kromě výše uvedeného patří i chladnička a rychlovarná konvice.

  • Jsme tu i pro seniory

 

 

Kontakty

Hotel Energetik***
Hnědý vrch 56
542 21
Pec Pod Sněžkou
GPS: 50.6895400N, 15.7144389E

volejte:  +420 725 356 102

pište: rezervace@energetikpec.cz

Akceptujeme platební karty

Snažíme se vám pobyt v našem hotelu co nejvíce zpříjemnit. Proto všichni naši zákazníci mohou platit platebními kartami.

Buďte online

V restauraci, recepci a kavárně se připojíte k internetu přes WiFi.

Připojení k internetu je možné na většině pokojů s kabelem LAN.
V restauraci, recepci, baru, kavárně i na všech pokojích se připojíte k internet přes WiFi.