Stravování

Stravování formou polopenze

V období zimní sezony, kdy je polopenze povinná, si Vás dovolujeme pozvat do naší hotelové restaurace k snídani a večeři. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Večeře jsou podávány formou menu ve složení: polévka, výběr z 3 jídel, salátový bufet a dezert. Nemusíte se tedy bát, že si nevyberete. V letním období není sice polopenze povinná, ale přesto tuto možnost hostům nabízíme. Výběr menu pro Vás připravuje šéfkuchař se svým kolektivem, který vaše menu přizpůsobí jakékoli dietě.

undefined

 

Doba podávání: 
Snídaně: 08:00 – 10:00 hod.
Večeře:   18:00 – 20:00 hod.

Restaurace je také otevřena od 12:00 do 14:00 pro podávání obědů dle jídelního lístku nebo denní nabídky šéfkuchaře.

Grilování

Grilujeme pod pergolou, a to pro skupiny od 10 osob. Celková kapacita terasy je cca 40 osob. Na otevřeném grilu pro Vás šéfkuchař připraví nejen chutná masa, selátko apod., ale i zeleninu a libovolné uzeniny.

Slavnostní raut, oslava

Na vaše přání pro Vás rádi připravíme svatební menu, slavnostní raut, rodinnou oslavu, a to včetně výzdoby. Možností je nepřeberně. Pro taková setkání je vhodné rezervovat si restauraci nebo noční bar Bublina.

Piknik

Pokud se během pobytu rozhodnete pro delší výlet, např. i celodenní, nebo prostě jen budete chtít poobědvat v přírodě, rádi pro vás připravíme piknikový koš nebo balíček na cestu. A aby odpovídal přesně vašim chutím, o jeho obsahu můžete rozhodovat sami.

 

Kontakty

Hotel Energetik***
Hnědý vrch 56
542 21
Pec Pod Sněžkou
GPS: 50.6895400N, 15.7144389E

volejte:  +420 725 356 102

pište: rezervace@energetikpec.cz

Akceptujeme platební karty

Snažíme se vám pobyt v našem hotelu co nejvíce zpříjemnit. Proto všichni naši zákazníci mohou platit platebními kartami.

Buďte online

V restauraci, recepci a kavárně se připojíte k internetu přes WiFi.

Připojení k internetu je možné na většině pokojů s kabelem LAN.
V restauraci, recepci, baru, kavárně i na všech pokojích se připojíte k internet přes WiFi.