Wellness

Největší krytý bazén východních Krkonoš

V hotelu Energetik pro vás máme připravený moderní bazén s regulovanou teplotou vody i vzduchu. Rozměry bazénu jsou 16x6m, čímž splňuje předpoklady pro kvalitní plavecký výcvik i relaxační protažení po návratu ze sjezdovek.Vyžití v našem bazénu je vhodné pro všechny věkové skupiny, seniory, dospělé, rodiny s dětmi i školní pobyty.

undefined

Plavecké kurzy : Hotel Energetik především nabízí plavecké kurzy dětí ZŠ v rámci povinné školní docházky a tělovýchovných aktivit. Výcvik provádí kvalifikovaní instruktoři s mnohaletými zkušenostmi za pomoci moderních výukových metod a plaveckých pomůcek. Našim cílem pro plavecké výcviky je dokonalé seznámení dětí s vodním prostředím a bezpečností ve vodě. 

undefined

 

Sauny

U nás naleznete tři příjemně vyhřáté sauny. Dvě jsou finského typu s horkým vzduchem. Jedna infra sauna.  (Cena. 100,-Kč / 1.hodina / osoba **sauna se zapíná pouze při počtu 4 osoby a více**)

undefined

 

 

 

Vířivka

Nezapomínáme ani na milovníky bublinkové koupele. Hned u bazénu máme i venkovní vířivku - whirpool.  I když je venkovní vzduch chladnější, voda v naší vířivce je vždy příjemně teplá. Vířivka je zastřešena, takže ani déšť nenaruší dokonalý zážitek z venkovní koupele s luxusním výhledem na Krkonoše. (Cena: 100,-Kč / 1 osoba / 30.minut)undefined

 

Masáže

Přehnali jste to na tůře nebo na svahu? Potřebujete si vzít prášek na bolest? Přijďte raději na masáž - je to zdravější a nakonec i příjemnější. U nás v hotelu si můžete dopřát masáž z rukou profesionálního maséra. 

  *** Masáže jsou na objednávku od dvou osob a více. Masér je náš externí partner a není trvale přítomen na hotelu, žádáme vás tedy o objednání masáží dostatečně dopředu. Vše lze konzultovat s recepcí hotelu. Děkujeme ***

Kontakty

Hotel Energetik***
Hnědý vrch 56
542 21
Pec Pod Sněžkou
GPS: 50.6895400N, 15.7144389E

volejte: +420 499 329 411
pište: rezervace@energetikpec.cz

Akceptujeme platební karty

Snažíme se vám pobyt v našem hotelu co nejvíce zpříjemnit. Proto všichni naši zákazníci mohou platit platebními kartami.

Buďte online

V restauraci, recepci a kavárně se připojíte k internetu přes WiFi.

Připojení k internetu je možné na většině pokojů s kabelem LAN.
V restauraci, recepci, baru, kavárně i na všech pokojích se připojíte k internet přes WiFi.